Menu
Your Cart

Πουφ (40X40X40) Triton, Rythmos Home

 Πουφ (40X40X40) Triton, Rythmos Home Σκαμπώ / Πουφ
-16 % -16 %
Πουφ (40X40X40) Triton, Rythmos Home
79,00€
66,36€
Χωρίς ΦΠΑ: 66,36€
  • Stock: Αποστολή σε 1 έως 5 εργάσιμες ημέρες
  • Brand: Rythmos Home
  • Code: 88632

Διαθέσιμες Επιλογές

Πουφ στρογγυλό με πλεκτό σχέδιο, σε μπεζ χρώμα από την εταιρεία Rythmos Home. Πλεγμένο από ψάθινες ίνες γιούτας, που το καθιστούν εξαιρετικά εντυπωσιακό και του χαρίζουν μοναδική υφή και εμφάνιση. Ιδανικό για το σαλόνι σας, για το υπνοδωμάτιό σας, για την βεράντα σας αλλά και για τον επαγγελματικό σας χώρο!

 

Διαστάσεις // 40X40X40

Ποιότητα // 100% jute